Kitaplarınızın ömrünü uzatacak ve mevcut belgelerinizi bir araya getirecek olan işlemler arasında yer alan ciltleme uzmanlık gerektiren bir işlemdir. Bizler Fatih ciltleme yapan firma olarak uzman ekiplerimiz ve teknolojik cihazlarımız ile tüm ciltleme işlemlerinizi en uygun fiyat avantajları ile sizlere sunuyoruz.

Ciltleme hizmetleri, siyah beyaz çıktı veya renkli çıktı olarak edindiğiniz kağıtların isteğinize bağlı ciltleme yöntemleri ile bir araya getirilmesini sağlayarak daha işlevsel ve kullanışlı bir hale getirmektedir.

Sunmuş olduğumuz ciltleme hizmetlerinin bazıları ise;

  • Kitap ciltleme ve kitap cilt onarımı
  • Tez ciltleme
  • Menü ciltleme
  • Diploma ciltleme
  • Katalog ciltleme
  • Dergi ciltleme
  • Takvim ciltleme
  • Fotoğraf albümü ciltlemedir. Bunların yanı sıra sizlerden gelen özel cilt çalışmaları da tarafımızca özenli bir biçimde yapılmaktadır.

İstanbul dışından bizlere ciltlenmek üzere gönderdiğiniz siparişleriniz belirtilen günde hazır hale getirilerek tarafınıza kargo ile gönderilmektedir.

Fatih Toptan Kağıtta En Uygun Fiyat Seçenekleri

Ciltleme hizmetlerinin yanı sıra dikkat çeken bir diğer iş kolumuz da toptan kağıt satışımızdır. Fatih toptan kağıt satışı okul, işyeri veya diğer alanlarda ortaya çıkan kağıt ihtiyaçlarınızın kaliteli ürünler ile uygun fiyat seçenekleri ile karşılanmasını sağlamaktadır.

Bizler tüm kağıt kategorilerinde bol ürün çeşitliliği ile sizlere hizmet sunuyoruz. Kaliteyi düşürmeden maliyetten tasarruf ederek sizlere en iyi kağıt ürünlerini sunuyoruz. Yıllardır toptan kağıt konusunda hizmet sunuyoruz. Toptan kağıt ihtiyaçlarınızda firmamız ile iletişime geçerek uygun fiyatlardan ihtiyaçlarınızın giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Fatih Toptan Kağıt Ürünlerinde Bol Seçenek

Fatih toptan kağıt ürünlerinde farklı türden ve farklı işleve sahip geniş ürün seçeneğinin bulunması tüm kağıt ihtiyaçlarınızın tek kalemde bir merkezden tedarik edilmesini sağlayacaktır. Ciltleme ve toptan kağıt hizmetimiz bu alanda tecrübeli uzman kadro tarafından yürütülüyor. Bu durum işinde profesyonel kişilerden hizmet almanızı sağlıyor.

Günlük kağıt sarfiyatı yüksek oranlarda olan işletmeler için son derece büyük bir gider olan kağıt masrafı toptan alımlar sayesinde ekonomi seviyelere çekilmektedir. Toptan kağıt satışlarımız müşteri memnuniyetinin artırılması ve müşterilerimizin de yüksek oranlarda kâr elde etmesi için cazip avantajlar sunuyor.